Egykori CIA-ügynök tanúskodott a Kongresszusban Fauci módosított hírszerzési elemzése alapján…

Egy volt CIA-ügynök, aki Tulsi Gabbard, a nemzeti hírszerzés igazgatójának dolgozott, Rand Paul szenátor bizottsága előtt azt vallotta, hogy Anthony Fauci megváltoztatta a hírszerző közösség elemzését a laborszivárgás elméletről.

Forrás: https://szkita.tv/1375-a-volt-cia-ugynok-tanuvallomasa-szerint-fauci-modositotta-a-hirszerzesi-elemzest-a-covid-eredeterol

8 thoughts on “Egykori CIA-ügynök tanúskodott a Kongresszusban Fauci módosított hírszerzési elemzése alapján…

    1. Számomra az a feltűnő, egyben dühítő is, hogy a 2019 év végi híradós tudósításokat Kínából, még véletlenül sem emlegeti senki !!!???
      Az utcán “holtan összeeső” emberek mutatványait !!!
      A kínai “nagy demokrácia”, a világ digitális koncentrációs táborának előjátéka volt, “érzékenyítése” a világ számára, a színész hullák világhíradókban szerepeltetése, hogy de Jézus Mária, itt a világvége, “mindmeghalunk” !

      Minden csapból a mentsd meg magad, oltasd be magad méreggel, de ne egyszer mert hát ha életben maradsz, legbiztosabb ha kórházba kerülsz, mert ott garantáltan megölnek a lélegeztető géppel, meg a remdesivírrel, tudományosan, az “életmentő protokoll” szerint !

      https://2015-2022.miniszterelnok.hu/tag/egeszsegugy/
      2020. március 24.
      Megérkezett egy egészségügyi szállítmány Kínából – számolt be Orbán Viktor kedden reggel a Facebook-oldalán.

      Az egész járvány legnehezebb két hete jön
      2021. február 25.
      Az egész eddigi koronavírus-járvány legnehezebb két hete előtt áll az ország – közölte a miniszterelnök csütörtökön. Orbán Viktor a Facebook-oldalára feltöltött videóban mindenkit arra kért, regisztráljon a koronavírus elleni oltásra és oltassa be magát.

      Minden egészségügyi feltétel adott a védekezéshez Magyarországon
      2020. szeptember 26.
      Rendelkezésre áll a szükséges számú kórházi ágy, egészségügyi eszköz és személyzet Magyarországon – mondta Orbán Viktor miniszterelnök a koronavírus-járvány elleni védekezésről a Facebook-oldalára szombat reggel feltöltött videóban.

      Nehéz ősz és tél elé nézünk, de az egészségügy állja a sarat
      2020. október 16.
      Nehéz őszre és talán még nehezebb télre számít a koronavírus-járvány miatt Orbán Viktor. A miniszterelnök a brüsszeli európai uniós csúcstalálkozón készült videoüzenetben hangsúlyozta ugyanakkor, hogy a magyar egészségügy egyelőre állja a sarat, egyúttal azt javasolta az embereknek, ne tervezzenek a síszezonban külföldi utazást.

      Ezt harsogta hazafi viktor, hogy “aki nem oltakozik az meghal”, meg az égig érő mélykeresztény és mélymagyar Kásler Miklós “professzor úr”, meg a fizetett háttérhatalmi bábok “tudósai”, boldogkői, kemenes, meg duda, meg a rusvai, merkely, ………………… !!!

      Ezek után az égvilágon minden kiderült, hogy mekkora aljas hazugság volt az egész, de sebaj, az “értelmes ember” ezek után is,
      mint ha mi sem történt volna, elmegy a fideszre szavazni !?
      Most is, ma is !

      Ez nem a Fauci magánprodukciója volt a rohadt életbe !!!
      A Fauci ugyanolyan báb, mint a többi, ő is a háttérhatalom, a Deep State alkalmazottja !
      Attól megyek a falnak, amikor “értelmes” emberes Sorosoznak, meg Billgateseznek, meg Fauciznak !
      Innen is látszik, hogy az “értelmes emberek”, nem is annyira értelmesek, viszont osztják az eszet ezerrel minden négyzetmilliméteren.

    2. Tessék szívesek lenni magyar fordításban ezt a cikket (is) elolvasni !!!
      Nem véletlenül írtam korábban, amit írtam, és akkor ezt a cikket még el sem olvastam !
      Aztán lehet Faucizni ( meg Sorosozni meg Billgatesezni ), a sok ostoba okosnak, úgy ahogy eddig !!!

      Fauci egy kiszemelt báb volt, akire mint a “tudomány megkérdőjelezhetetlen” emberére lehetett hivatkozni !
      Egy kiemelt láncszem, a látható felszín, és a nem látható mély, a Deep State emberei között !

      Itt érhető tetten kézzelfoghatóan amit szajkózok számtalan alkalommal, de hiába, mert okosék mindenkor, mindent, sokkal jobban tudnak.
      Én a hülye agyatlan, meg csak pofázok, meg kiélem a grafomániámat, menjek a francba !

      Itt van a szemünk előtt, amit ezerszer ide (is) leírtam, ( de minek ugye ?), hogy a “tekintély” a háttérből van a pofába nyomva,
      de úgy, hogy betöltse az egész filmvásznat, hogy senki ne lásson semmit, csak ezt !!!
      Hányszor ajánlottam a Julius Andan, az “A világ a színfalak mögött” hangoskönyvét, itt van megvalósítva a “tekintély”, a báb,
      a hasznos idióták meggyőzésére !!!

      Nagyon keveset idéztem belőle, mert kissé nehézkes a szöveg nyomtatott szerkezete, de végre valaki leírja, hogy mi zajlik
      a szemünk előtt, amit az “agyonművelt okos tömegek” képtelenek meglátni, leszámítva egy két olyan hülye kivételével, mint én is vagyok,
      de mint írtam, osztják az észt ezerrel a facebook agysebészeinek szellemi szintjén !

      https://blog.andreasmbgross.ch/p/der-krieg-weier-spion-gegen-schwarzer

      Jelenleg is dúl a háború a fehér és a fekete kémek között.
      Egy CIA-ügynök eskü alatt tesz vallomást. A téma a COVID – de elsősorban 40 eltűnt láda, amelyek JFK- és MKUltra-aktákat tartalmaznak, és az a kérdés, hogy valójában ki kivel harcol.

      Andreas MB Gross

      Jelenleg is dúl a háború a fehér és a fekete kémek között.
      Egy CIA-ügynök eskü alatt tesz vallomást. A téma a COVID – de elsősorban 40 eltűnt láda, amelyek JFK- és MKUltra-aktákat tartalmaznak, és az a kérdés, hogy valójában ki kivel harcol.
      Andreas MB Gross
      2026. május 16.

      Egy nyilatkozat, ami nem csak a COVID-ról szól

      Három nappal ezelőtt, 2026. május 13-án egy James Erdman III nevű férfi ült az amerikai Szenátus előtt és tette le az esküt. Erdman sem nem aktivista, sem nem kívülálló. Magas rangú CIA műveleti tiszt volt – bennfentes operatív szinten, ugyanazon a szinten, ahol Peter Sichel, akiről három héttel ezelőtt írtam, korábban állt. 2025 márciusa és 2026 áprilisa között Erdman egy nyomozócsoportot vezetett a Nemzeti Hírszerzési Igazgató Hivatalán belül, amelynek a nehézkes neve Igazgatói Kezdeményezések Csoportja (DIG) volt – egy különleges egység, amelyet az elnök bízott meg azzal, hogy kiderítse, miért döntöttek éveken át az amerikai hírszerző ügynökségek a saját szakértőik ellen a COVID-19 eredetét illetően [Forrás: C-SPAN – Szenátus Belbiztonsági és Kormányzati Ügyek Bizottságának meghallgatása, 2026. május 13. ].

      Másnap a szalagcímek így szóltak: „Bejelentő azzal vádolja a hírszerző ügynökségeket, hogy eltussolták a COVID-járványt.” Ez igaz, és ez csak a történet fele. Bárki, aki meghallgatja a vallomás többi részét, rájön: Erdman nemcsak a Covid-vírusról tett vallomást. Leírta, hogyan kémkedett, akadályozott és büntetett meg az amerikai biztonsági apparátus egyik része egy másikat. Leírt egy titkos háborút, amelyet senki sem hirdetett meg – és amely évtizedek óta dúl Washingtonban.

      Hogy ez mióta tart, az visszatekintve világossá válik. 2017 és 2020 között egy névtelen bennfentes, a „Q” kezdőbetűt használva, rövid, felsorolásszerű jegyzetekben kommentálta a biztonsági apparátuson belüli eseményeket – értelmezésem szerint azoknak a tiszteknek a köréből, akik komolyan veszik alkotmányos esküjüket. Nem kell Q-t orákulumnak tekinteni, és nem is kell helyeselni azt a mozgalmat, amely ezt „összeesküvés-elméletként” eltérítette. Elég, ha a jegyzeteket formájukban olvassuk: a helyzet korabeli leírásai belülről. Az egyikük, 2017 novemberéből, egyetlen kérdést tesz fel, amely ma Erdman nyilatkozatának összefoglalásaként hangzik:

      A hazafiak sosem alszanak. […] Mi az a „Nincs ilyen ügynökség” – a Q csoport? […] Melyik ügynökség visel háborút az „Amerikai Bohócok” ellen? […] Miért ismételték meg a Gúnymadár hadműveletet? […] Szenátus és Kongresszus = bábok (nem mind) (hatalomváltás). [ISTEN ÉS APAFÖLD] számára.

      — Q, 144. számú kiadás, 2017. november 12. (angolról fordítva)

    3. Még egy megjegyzés, ami rettenetesen fontos,:

      “Sarah Luzia Hassel-Reusing
      5 nap

      Az M. K. Ultra és a COVID szorosan összefüggenek. A CAI által az évek során tesztelt módszerek nélkül ez a biológiai kibertámadás nem jöhetett volna létre.”

  1. A “vírust” (az eredetét) a hírszerzés keresi. Ez önmagában röhejes. A vírus már “meghalt”, mivel nem is volt soha. Csak egy mese. A hírszerzés keresi a mese forrását. Ha nincs konszenzus a mesét illetően, nem találják a mesegyárat, akkor milyen hírszerzők? Ők olyan hírt szereznek (mesét gyártanak), ami éppen nekik tetszik.
    A denevér tiltakozik. Számára a kórokozó terjesztő szerep feltételezés is sértő.
    A laborban dolgozó emberek pedig nem tudják igazolni, hogy volt covid, ők csak egy mesét írtak le. Persze lehet, ők már nincsenek is ott. Elvesztek a mese alszereplői.

    1. Némi adalék a korábban írottakhoz.

      Eltávolították hivatalából Tulsi Gabbardot, alig pár napra rá, hogy az ukrán biolaborok ügyében vizsgálatot indított
      2026. május 23
      https://magyarbtamas.com/orosz-ukran-hirek/eltavolitottak-hivatalabol-tulsi-gabbardot-alig-par-napra-ra-hogy-az-ukran-biolaborok-uegyeben-vizsgalatot-inditott

      A háttér: növekvő feszültségek és kényes vizsgálatok
      Ugyanakkor a történet mögött van egyértelmű családi tragédia, de a lemondás már hosszú hónapo óta benne volt a levegőben. A Reuters egy névtelen, az ügyhöz közel álló forrást idézve egyenesen azt állította, hogy a Fehér Ház kényszerítette ki Gabbard távozását.

      Gabbard már korábban is konfliktusban állt az adminisztráció egyes szárnyaival, különösen az Iránnal kapcsolatos katonai lépések és a szélesebb hírszerzési csoportok érdekei miatt. A napokban jelentette be: átfogó vizsgálat készül több kulcsponton… ezeket már nem tudja végrehajtani.

      Indított átfogó vizsgálatot több mint 120 külföldi, amerikai finanszírozású biolaboratórium ügyében, amelyek közül több mint 40 Ukrajnában található. Ezek a laborok veszélyes kórokozókkal foglalkoztak, és Gabbard aggályait fejezte ki a kutatások kockázatai kapcsán, hivatkozva a COVID-19 tanulságaira.
      Ezek a vizsgálatok érzékeny geopolitikai területeket érintettek, amelyek korábban is heves vitákat váltottak ki. Gabbard 2022-ben már nyíltan aggódott az ukrajnai biolaborok biztonsága miatt – akkor „orosz propagandával” vádolták meg, majd beigazolódott, hogy mindenben igaza volt.

  2. Dr Cowan heti válaszai – ajánló
    https://www.bitchute.com/video/ePmPkOt6AZ4O
    Q&A Webinar from May 20th, 2026

    Megtudhatjuk a héten, miért érdemes tesztelni a vizet és mire, valamint, hogy a leukémia miért nem betegség. Továbbá azt, mi van a mérget belénk fecskendező állatok mérgében, ahelyett, hogy azt gondolnánk, bakteriális fertőzést kap a megharapott.

    A most általam egyik kiemelt téma a nyers tej összehasonlítása a fermentálttal (joghurt, kefír). Kiderül, nyers tejből készült tejtermékeket készít és fogyaszt Dr. Cowan, tejet önmagában nem. A fermentált ételek könnyebben emészthetők, például a káposzta, mint a nyers, és közben az ízviláguk is markánsabban kifejeződik.
    Az az elmélet a fermentált ételek fogyasztása mögött, hogy a testi energiákat lefoglalja az emésztés más dolgok végzése elől, ezért célszerű kevesebb energiát igénylő formában bevinni a táplálékot.
    Megjegyzem, a homeopátiás szerek ezek szerint a leginkább „fermentált” elkészítésűek. Tapasztalat az, hogy sokkal kisebb energiát kell a gyógyulásra fordítani a testnek, és kevesebb időt homeopátiás szer használatával, egy homeopátiás segítség nélküli gyógyuláshoz képest, akut megfázás esetén például. A gyógyulás így nem foglalja el az időt más tevékenységek végzése elől.

    A másik kiemelendő heti téma a genetika. Be kellene ismerni, hogy az öröklés valódi működését nem tudjuk még leírni, ahelyett, hogy a bizonyítatlan, csak feltételezett (és szerintem alkalmazhatatlan!!!, amit remélem más is ki fog mondani rajtam kívül) „genetika” elméletét erőltetnének ránk. Dr. Cowan gyanúja szerint az öröklés azért megismerhetetlen, mert az öröklési információ nem anyagi, hanem a körülöttünk levő elektromágneses mezőből ered. Ha ezt nem tudjuk megfelelően „letölteni” a testbe, akkor lehet olyan betegség, amit „öröklődésinek” hívunk. Dr. Cowan ezt a gyanúját nem tudja bizonyítani. (Sokkal ésszerűbb lenne bevallani, hogy nem tudjuk, hogy működik az öröklés, mint a genetika létének bizonyítatlan „feltételezését” elfogadni. Ha szétszedjük a rádiót, azért nem találjuk a hangot, mert az nem a rádió belsejében ered.) Ám ide kapcsolódik az ezen témát megelőző hallgatói kérdés is: Hogy ha nem oxigént lélegzünk be, akkor nagy tengerszint feletti magasságban miért nehezebb lélegezni? Egy nem bizonyított elmélet szerint más a levegő töltése (ez méréssel bizonyított), más a töltéselnyelési képességünk. Az oxigén belégzés teóriát senki nem tudja bizonyítani. Megjegyzem, ha a szimpla légzési elektromosságot se tudjuk letölteni a testbe bizonyos fizikai hatásokra, ami az élet alapja, akkor hogyan szaporodjunk megzavart elektromosság felvevő képesség mellett? A szaporodás az élet továbbadásának az alapja. A szexuális vonzás képességünk megzavarásának pedig ismert eszköze a holtás, ami direkt szigetel vagy semlegesít.
    Én azért fogadom el az elméletet arról, hogy az élet alapja az elektromosság felvevő képességgel kapcsolatban lehet, mert már két példára is alkalmazható: a légzésre és az öröklésre. Valamint ősi tudásként a magyar nyelv a vonzás szót használja a mágnesességre és a párválasztásra is.

    A top kérdés 48:32-nél hangzik el: Hogyan lehet egy vírus funkcióját növelni? Ez a kérdés szenzációs. Persze nem tudjuk, de a „vírus” hatásnövelés módszereit a leírások alapján lehet tippelni. Például adjunk a kiinduló váladékhoz különböző extra kemikáliákat, így biztos eltérő eredményt kapunk egy kísérleti reakcióban, mint nélkülük. Ebből egyébként ered a következő kérdés is: Hogyan lehet ezt funkciónövelt vírust elterjeszteni világszerte?
    Számomra ez a rész maga a leleplezés. A kérdés maga adja, hogy van egy beismert szándékosság arra, hogy az élőknek az ártónál is ártóbb valamit találjanak ki, ráadásul mesterségesen. Mert a vírus elvileg akár halálos is lehet, de mindenképp betegséget okozó, és ha nem eléggé ártó, akkor azt fokozni kell. Persze ezt a mérget el is kell juttatni a célszemélyekhez…..

  3. Amerika és Kína együtt fejlesztette ki a koronavírust

    A COVID 19 alapját a kínai Népi Felszabadítási Hadsereg (PLA) tulajdonát képező RaTG13 vírusból (patogénből) tudatosan és szándékosan hozták létre.A fejlesztés alapját a ZC 45 és ZXC21 gerinc képezte, amelyből laboratóriumi körülmények között tették gyilkossá. A későbbi kutatások azt mutatták, hogy ez a vírus 96.2 %-ban megegyezett a későbbi SARS-COV2-vel.

    Kutatás Kínában:
    Több mint egy évtizedes múltra visszatekintő, publikált cikkek azt mutatják, hogy a Wuhan Labs kutatói (Dr. Shi Zhengli és társai) kísérleteket végeztek a halálos denevér koronavírus manipulálására és fegyverzetbe állítására, hogy azok könnyen megfertőzhessék az emberi sejteket.
    A Journal of Virology 2008-as cikkében Zengli és más tudósok arról számolnak be, hogy genetikailag miként állították elő a patkós denevérekből származó SARS-szerű vírusokat, hogy a vírusok bejuthassanak az emberi sejtekbe.

    Kutatás az USÁ-ban és Kanadában:
    A koronavírus kutatások kezdetben Fort Detrickben folytak, később a kormányzati laboratóriumokba kerültek, és a Harvard Egyetemen, a Johns Hopkins-ban, a Big Pharma laboratóriumában, és Kanadában folytatódtak.Ezeket Fauci irányította, és részben finanszírozta.
    A winnipegi laboratórium vezetője, Frank Plummer, aki kísérletezett a SARS-Coronával és a HIV-Coronával.
    A cél az volt, hogy a koronavírust összekapcsolják más amerikai gyártású biofegyverekkel, mint például a SARS, MERS, Ebola, HIV-AIDS, Lyme.
    A winnipegi kutatásokat Rockefeller Alapítvány finanszírozta, de kaptak 8,3 millió CAD-et is Bill Gatestől, annak ellenére, hogy valamennyien tudták, hogy milyen kísérletekről volt szó.

    2014-ben az Obama Fehér Ház Tudományos és Technológiai Politikai Irodája felfüggesztette a veszélyes vírusokkal kapcsolatos „funkciónyereség” kísérleteket az amerikai laboratóriumokban a „biológiai és biológiai biztonsági kockázatok” miatt.
    (Funkciónyereség az, amikor a vírusokat úgy tervezik, hogy azok halálosabbá vagy átterjedtebbé váljanak.)
    A felfüggesztést követően a biolaboratóriumokat külföldre szervezték, és a kutatásokat ott folytatták: kínában, Ukrajnában, a volt szovjet köztársasásgokban, és Afrikában, ahol nem volt ellenőrzés, és a vezetés korrumpálható volt.

    2015-ben a Kínai Hadsereg elhatározta, hogy a RaTG13 denevérkoronavírusból biológiai fegyvert fejleszt.
    A gyilkos vírus létrehozásának megállapodását a „kölcsönös előnyök” jegyében kötötte meg Fauci és a Kínai Kommunista Párt.
    A kísérletek áthelyeződtek a Wuhani laboratóriumba, és Fauci 41 millió dollárral támogatta a koronavírus-kísérletet.

    A támogatás folyósítása EcoHealth Alliance-on keresztül történt, amelyet dr. Peter Daszak vezet, és Dr. Shi Zhenglit, a wuhani labor kutatóját alvállalkozóként fizették ki.
    A kutatás célja a denevérvírusok genetikai manipulása volt, hogy az embert is képes legyen megtámadni.

    A kutatások 2014-2017 között folytak, a wuhani laboratóriumban, amelyet Kína vezető denevérvírusa, Dr. Shi Zheng-li vezette.
    „Prof. Zhengli Shi és Xingyi Ge, a WIV-től, az Észak-Karolinai Egyetem, a Harvard Medical School, a Bellinzona Mikrobiológiai Intézet kutatóival együttműködve megvizsgálják a SARS-szerű vírus, az SHC014-CoV betegség potenciálját, amely kínai patkós denevérpopulációkban kering. Ralph Baric nevét érdemes kiemelni.

    „A SARS-CoV reverz genetikai rendszer alkalmazásával a tudósok kiméra-koronavírust állítottak elő a denevérkoronavírus SHC0140-CoV tüskefehérjéjével és egy egérhez igazított SARS gerinccel, ezáltal elérték azt, hogy az egérhez adaptált vírus képes volt megfertőzni az embereket.
    A rendelkezésre álló SARS-alapú immunterápiás és profilaktikus módszerek értékelése gyenge hatékonyságot mutatott ki, nem voltak elég elégedettek, vagyis nem volt elég virulens és agresszív a vírus.

    Majd szintetikusan újraszereztek egy fertőző, teljes hosszúságú SHC014 rekombináns vírust, és a kísérlet eredményes volt: robusztus vírusreplikációt mutattak ki in vitro és in vivo egyaránt.”
    (Az vírusreplikáció ez az a mód, ahogyan a különféle vírustípusok elszaporodnak az általuk behatolt sejteken belül. Ezeknek a DNS- vagy RNS-entitásoknak sokféle stratégiájuk van a sejteken belüli struktúrák toborzására és felhasználásukra önmaguk másolatainak előállítására.
    Megvolt a gyilkos vírus, már „csak” meg kellett szervezni a világméretű elterjesztését.

    A vírus elterjesztése, és világméretű szétszórása a Wuhanban 2019.10.18-28 között megrendezett 7. Katonai Világjátékokok előtt történt, ahol 109 ország több mint 9300 katonai sportolója 27 versenyszámban mérte össze tudását . Onnan vitték széjjel a világba fertőzést.
    Ebbe nyilván az akkor Wuhanban telepített 5 g is közrejátszott. A próbateszten hullottak az emberek az utcán mint a legyek.

    A koronavírus okozta betegség tüneteiről számoltak be a játékokról hazatérő sportolók, köztük egy magyar triatlonos, Tóth Tamás.
    Egyhetes borzalmas betegség következett, nem is tudom, mikor voltam utoljára ilyen beteg, a koronavírus összes tünetét produkáltam. Nem mondom, hogy az volt, de tény, hogy a lappangási idő végén majdnem egy hétig lázas forgolódástól és a tüdőgyulladás tüneteitől szenvedtem.

    Az olasz vívó, Matteo Tagliariol az olasz sajtónak számolt be arról, hogy már akkor megbetegedett, amikor a helyszínre értek, de a legrosszabb azután jött, hogy hazautazott: egy hét múlva magas láz tört rá, és úgy érezte, levegőt sem kap. Nem hatott a tüneteire az antibiotikum sem, három hét kellett ahhoz, hogy felépüljön.

    Az Egyesült Államokban is hasonló feltételezések terjednek: sokan úgy tartják, a játékokról hazatérő Maatje Benassi volt az országban a nulladik koronavírusos beteg.
    (Forrás: Children Health Defense, RFK jr. folyóirata)

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük