Február 12. Budapest, Oktogon 12 óra: Demonstráció az önrendelkezésért és a szabadságért – a békés rendszerváltók találkozója!
A Hungarian Freedom Convoy, a Magyar Szabadság Menet szintén részt vesz az eseményen.

Kapcsolódó cikkek:
Valami történt 2021-ben
Tömeges büntetőfeljelentések készülnek három oltási sorozat ügyében Németországban
Engedély nélküli gyógyszerkísérlet a magyar serdülőkön
Az amerikai szavazók 56%-a úgy véli, hogy a COVID-oltások jelentős halálesetekhez vezettek
Ausztria egyik legnézettebb műsorában megtört a tabu a covid oltásokkal kapcsolatban
A betiltott video

Kezdeményezés mindenképp üdvözlendő és követendő ! Remélem az eddigi (kivétel nélküli) szokástól eltérően valódi célja is lesz a rendezvénynek és cselekvési terv is lesz hozzákapcsolva ! Ma már nem elég az elmondjuk, megemlítjük, bemutatjuk. hanem az, hogy adott esetben mivel, hogyan és mikorra tudjuk kikényszeríteni régóta jogos igényeinket !