Beszéljen a tudomány: 30 MILLIÓ HALOTT a Covid-intézkedések miatt

Bár mérvadó tanulmányok szerint 30 millió ember halt meg a Covid-intézkedések következtében, a kormány még mindig sikernek könyveli el a „járvány elleni védekezést”.

A videóban elhangzott tanulmányok linkjei:


6 thoughts on “Beszéljen a tudomány: 30 MILLIÓ HALOTT a Covid-intézkedések miatt

  1. A tudományhamisítás, a tények tagadása a hatalom birtokosainak előjoga. Nyílt vitának nincs helye, cenzúrának annál inkább. Nálunk ez jelenti a politikai stabilitást, amire azért is szükség lesz, mert jöhet az újabb felvonás:
    WHO Demands Mass mRNA Vaccination Campaign for ‘Bird Flu’
    https://slaynews.com/news/who-demands-mass-mrna-vaccination-campaign-bird-flu/
    (A WHO madárinfluenza elleni kampány-szerű tömeges mRNS oltást követel)

  2. https://magyarjelen.hu/az-ebolanal-is-halalosabb-virust-fejlesztettek-ki-kommunista-kinaban/ 
    A komcsi kinai méregkeverők új halálos akcióval fenyegetik az emberiséget.

    Amikor ilyen hírt olvasok, rögtön több valódi méreg opció jut eszembe a tünetek alapján. A méreg lehet például:
    -radioaktiv anyag, 
    -robbanó bomba alapanyag,
    -rágcsáló irtó,
    -gombamérgezés kínai módra.
    Nincs itt semmi új felfedezés. Csak a mesebeli vírust nem képesek még mindig felfedezni, laborban sem, ahogy be lett mutatva dr. Letoha Tamás által májusban. ( https://orvosokatisztanlatasert.hu/figyelem-orvosok/ )
    Pedig ami létezik, az bizonyítható. Szánalmas, hogy ennyire rágörcsölnek “a vírus laborban mesterséges” mesemondásra. 
    A laborban kevert létező mérget legegyszerűbben feltehetően ételbe teszik, mint nálunk az aksi gyár mérgeket az élet vizébe. Talán ez is benne volt már a Sinopharm gyár bármilyen oltásaiban is.
    Nem bonyolíthatják túl. Viszont nagybani kapacitásban gondolkodhatnak, mert ők a “Kína”.
    Politikai célból történő mérgezéses esetekben a polóniumos teáról, mint eszközről szoktam olvasni. 

    1. Most a vírusok mibenlétéről nem nyitok újabb vitát már megírtam többször is amit erről gondolok. Egyértelmű, hogy a “kovid betegség”-nek semmi köze sincs semmiféle vírushoz, ez az egy biztos. Ugyebár a tüneteket okozó biológiai és/vagy kémiai mérget nyilván bele lehet tenni ételbe is, azonban a matematikai modellek, amiket a terjedésről többen is felállítottak (de a nyilvánvaló következtetést, maguk a szerzők se merték vagy akarták levonni), arra utalnak, hogy központokból terjesztették.
      Ehhez pedig beavatott vagy részben beavatott apparátus kell. Két olyan szervezet van, amely ezt észrevétlenül megteheti: a titkosszolgálat és az egészségügy. Persze első blikkből én is titkosszolgálatot mondanék, csakhogy éppen a kovid kamujárvány esetén derült ki leginkább, mennyire aljas, lefizethető az orvostársadalom jelentős része.
      Ugyebár a szándékosan rossz tanácsok (ne fogyasszon semmi természetest, ne teázzon, ne inhaláljon, ne szedjen se hidroxiklorokint se ivermectint, ne szedjen antibiotikumot, mert ezekbe belehal, rosszabb lesz stb.), majd az oltások, amiket a kovid orvosok az ápolókra rákényszerítettek, majd egymásnak kar mellé fröcskölgettek (Pécsi kovid kórház, csendes botránya), ezek mind jelezték, mennyire mélyen van erkölcsileg ez a társadalmi csoport. Úgyhogy nyugodtan feltételezhetjük, hogy a kamujárványt, legalább felerészben, maguk az orvosok terjesztették. Hogy tudtak-e arról, milyen mérgeket használtak ehhez, már gyakorlatilag lényegtelen.
      A “kórházi kovid protokollok” gyilkos mivoltáról is nyilvánvalóan tudták, hiszen kizárt dolog, hogy hetente beadták többszáz embernek, aki ijedten jelentkezett be a kórházba, és nem vették észre, hogy pont a beadás után lesznek igazán rosszul… ráadásul konkrétan tudok eseteket, amikor a betegek vitték magukkal a D vitamint, a C vitamint, a cinket, meg kurkumát, majd amikor a kovid protokolltól kidőltek, az ápolók kukába dobták ezeket.
      Másszóval az orvosok igen jelentős része bizony tömeggyilkos lett, pénzért.

      1. A vírusok mibenlétéről nem kell soha vitát nyitni. Nem bizonyított, hogy léteznek, így nem léteznek.
        Az, hogy a kérdés még mindig napirenden van, a világ lakók mentális állapotának a szégyene.

  3. A tudomány – sajnos! – hiába beszél…

    https://kormany.hu/hirek/egyuttmukodesi-megallapodas-az-egeszsegugyi-vilagszervezettel
    “Dr. Pintér Sándor belügyminiszter és Dr. Hans Henri P. Kluge, az Egészségügyi Világszervezet (WHO) európai regionális igazgatója 2024. július 24-én a Belügyminisztériumban megbeszélést folytattak.
    Dr. Pintér Sándor ismertette a 2024. II. félévi magyar EU-elnökség programjait és kiemelte a WHO-val folytatott szoros együttműködés fontosságát. A megbeszélésen a felek aláírták a Belügyminisztérium és a WHO Európai Regionális Iroda közötti, a 2024-2025. évekre szóló Kétéves Együttműködési Megállapodást, amely meghatározza a magyar egészségügyi kormányzat és a WHO közötti főbb egészségügyi szakpolitikai kooperációs programterületeket.”

    https://www.szakacsarpad.com/p/husegeskut-tett-a-who-nak-a-magyar
    “Hűségesküt tett a WHO-nak a Magyar Kormány
    A magyar média megint elfelejtett tájékoztatni egy fontos kérdésben”

  4. Beszél a tudomány? Inkább feldarabol(tat).

    https://www.bitchute.com/video/d6cp1AQMVYXF
    Conversations with Dr. Cowan and Friends | Ep 81: Dr. Omar Almadani

    Dr. Cowan Dr. Omar Almadanival, egy sebésszel járja körül azt a témát, hogy mit tesznek valójában a műtétekkel az orvosok, és mi lenne akkor, ha nem tartják be a kötelező orvosi protokollt, és alternatív megoldást javasolnak a műtét helyett.
    Példaként lett megemlítve Dr. Cowan Pumpkin macskájának sebgyógyulása. Amikor tépett füllel ment haza, először begyulladt a füle, majd pár nap múlva begennyesedett, majd megint pár nap múlva leszáradt a genny és magától begyógyult a seb úgy, hogy nem kapott rá kezelést. Két hét múlva már nem lehetett látni egyáltalán, hogy sebes volt a füle. (Megj: A cica használta a csodaszert, a sebgyógyító macska nyálat.)
    Ha gennyes valami, akkor mindenki megijed. De miért? A baj az, ha nem megy végig az öngyógyulási folyamat a teljes sebtisztulásig, hanem megakad félúton (pl. antibiotikumtól, vagy seb lezárástól). Ha akut a probléma, elkezdenek félni tőle az emberek, hogy belehalnak.

    A vakbél, epekő, és mell daganat eltávolítása a leggyakoribb példák arra, hogy ezek a jelenségek nem betegségek, hanem gyógyulások, amikor a test már magától kiteszi a belső felszínre az eltávolítandót.
    A fő figyelembe veendő téma az, hogy a daganatok, megvastagodások nem a betegségek. A tumorral a test próbálja önmagát megszabadítani a valódi bajtól. Így őrültség azt hinni, hogy a tumor kivétele megoldja a problémát. Amire figyelni kellene, az, hogy a sebészet nem lehet az első és automatikus megoldás, különösen az aszimptomatikus, tünetmentes esetekben. Az pedig álságos, hogy a műtétek indoklása gyakran az is, hogy nincs szükség az adott szervre, és a vele kivett folyamatra, mint pl. az epetermelésre.
    A megemlített műtéti kockázatok:
    – Nemcsak a szerv, vagy szövetdarab kerül eltávolításra, hanem az a folyamat is kárt szenved, ami az öntisztulást a test részéről végzi, illetve egy alapvetően napi testi alapfolyamat károsodik. Közben pedig a test tisztulása csak időleges.
    – Minél több műtéti altatásban volt valaki, a demencia, és idegrendszeri probléma rizikója annál nagyobb. Az agy mérgeződik az altatótól, és ezáltal lecsökkennek az agyi funkciók.
    – Az epe gyulladása esetén a tapasztalat az, hogy böjtöléssel és terpentin kúrával elmúlik, nem kell műtéti beavatkozás. Dr. Cowan olvasott arról is, hogy epekő eltávolítás után gyakori a jobb oldali vastagbélrák kialakulása.
    – Amikor azt mondják, hogy a biopszia miatt is terjed a rák, az nem hihető, mert a rák nem egy terjedő sejtburjánzás. A csatorna, amin át bejut a tű a biopsziánál, egy seb lesz a szövetben, és ez a sebhely látszik elváltozásnak.

    Az orvoslás célja az lenne, hogy a bajokat a műtétek elkerülésével oldja meg. Most mindenki műtétre vár, mint megmentésre, mintha nem lenne más megoldás, és az embereknek azt kellene látni, hogy van alternatíva. (Megj: Amit nem kellene akadályozni, pl. a homeopátiás szerekhez való hozzájutást, adminisztratív indoklásokkal.)

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük