A következő közleményt tette közzé az amerikai kormány. A teljes dokumentum a Fehér Ház kormányzati oldalán található.
(részlet a dokumentumból: )
„A SARS-CoV-2 proximális eredete” című kiadvány – melyet a közegészségügyi tisztviselők és a média többször is felhasználtak a laboratóriumi szivárgás elméletének lejáratására – Dr. Fauci ösztönzésére, azt a preferált narratívát terjesztette, miszerint a COVID-19 természetes úton keletkezett.
A COVID-19 eredete valószínűleg egy laboratóriummal kapcsolatos incidens, amely egy „gain-of-function” kutatással kapcsolatos. A jelenlegi kormányzati mechanizmusok, amelyek e veszélyes „gain-of-function” kutatások felügyeletére szolgálnak, hiányosak, bonyolultak és nem alkalmazhatóak globálisan.
Az EcoHealth – Dr. Peter Daszak vezetésével – az amerikai adófizetők dollárjait arra használta fel, hogy elősegítse a veszélyes „gain-of-function” kutatást a kínai Wuhanban. Miután a Különleges Albizottság nyilvánosságra hozta a bizonyítékokat arról, hogy az EcoHealth megsértette a Nemzeti Egészségügyi Intézetek (NIH) által nyújtott támogatás feltételeit, az Egyesült Államok Egészségügyi és Humán Szolgáltatások Minisztériuma (HHS) hivatalos kizárási eljárást indított, és felfüggesztette az EcoHealth minden támogatását.
1.
A vírus olyan biológiai tulajdonsággal rendelkezik, amely a természetben nem található meg.
2.
Az adatok azt mutatják, hogy az összes COVID-19-es eset egyetlen emberbe történő behurcolásból származik. Ez ellentétes a korábbi világjárványokkal, ahol többszörös átterjedés történt.
3.
Wuhan ad otthont Kína legjelentősebb SARS-kutató laboratóriumának, amely a múltban nem megfelelő biológiai biztonsági szintek mellett végzett gain-of-function kutatásokat (génmódosítást és szervezet-túlterhelést) folytatott.
4.
A Wuhan Institute of Virology (WIV) kutatói 2019 őszén megbetegedtek COVID-szerű tünetekben, hónapokkal azelőtt, hogy a COVID-19-et felfedezték az állat piacon.
5.
A tudomány szinte minden mércéje szerint, ha lenne bizonyíték a természetes eredetre, az már felszínre került volna. De ez nem történt meg.
EGÉSZSÉGÜGYI VILÁGSZERVEZET (WHO):
A WHO válasza a COVID-19 világjárványra szánalmas kudarc volt, mert engedett a Kínai Kommunista Párt nyomásának, és Kína politikai érdekeit a nemzetközi kötelezettségei elé helyezte. Továbbá, a WHO legújabb erőfeszítése a COVID-19 világjárvány által súlyosbított problémák megoldására – egy „pandémiás szerződés” révén – árthat az Egyesült Államoknak.
TÁRSADALMI TÁVOLSÁGTARTÁS:
A „6 láb távolság” társadalmi távolságtartási ajánlás – amely országszerte iskolákat és kisvállalkozásokat zárt be – önkényes volt, és nem tudományos alapokon nyugodott. A zárt ajtók mögött zajló tanúvallomás során Dr. Fauci azt vallotta, hogy az iránymutatás „csak úgy megjelent”.
MASZKOK KÖTELEZÉSE:
Nem volt meggyőző bizonyíték arra, hogy a maszkok hatékonyan védik az amerikaiakat a COVID-19-től. A közegészségügyi tisztviselők anélkül, hogy tudományos adatokat szolgáltattak volna az amerikaiaknak a maszkok hatékonyságáról, össze-vissza beszéltek, ami a közvélemény bizalmatlanságának nagymértékű növekedését okozta.
LEZÁRÁSOK:
Az elhúzódó lezárások nem csak az amerikai gazdaságnak, hanem az amerikaiak mentális és fizikai egészségének is mérhetetlen károkat okoztak, különösen a fiatalabbakra gyakorolt negatív hatással. Ahelyett, hogy a legkiszolgáltatottabb népességcsoportok védelmét helyezték volna előtérbe, a szövetségi és állami kormányzati politikák amerikaiak millióit kényszerítették arra, hogy lemondjanak az egészséges és pénzügyileg stabil élet létfontosságú elemeiről.
COVID-19 FÉLRETÁJÉKOZTATÁS:
A közegészségügyi tisztviselők gyakran félrevezették az amerikai embereket az egymásnak ellentmondó üzenetekkel, a hasraütés szerű válaszokból és az átláthatóság hiánya által. A legkirívóbb módon a szövetségi kormány démonizálta az alternatív kezeléseket és a nemkívánatos narratívákat, mint például a laboratóriumi szivárgás elméletét, szégyenletes erőfeszítéseket téve az amerikai nép egészségügyi döntéseinek kényszerítésére és ellenőrzésére.
Amikor ezek az erőfeszítések kudarcot vallottak, a Biden-kormányzat „nyílt cenzúrához folyamodott – a világ legnagyobb közösségi médiavállalataival való összejátszás és kényszerítés, hogy cenzúrázzanak minden COVID-19-hez kapcsolódó ellenvéleményt”.

Egy milliárdos tudós és rákgyógyszer-feltaláló elmondta Tucker Carlsonnak, hogy a COVID-vírus és az mRNS “vakcina” robbanásszerű növekedést okoz a rákban a fiatalok és az idősek körében egyaránt.
Dr. Patrick Soon-Shiong, transzplantációs sebész és a Los Angeles Times tulajdonosa nemrégiben egy interjúban elmondta, hogy a COVID tüskefehérje, amely mind a vírus, mind az mRNS-oltások miatt továbbra is megmarad az emberek testében, hozzájárul a példátlan rákdiagnózisokhoz.
lifesitenews – 2025. 04. 14.
Ezt a kormányunk is tudja? Most jön a szokásos “hallgatás”,vagy jönnek a “szakértők”?
RENDKÍVÜLI! Minnesota benyújtja a HF3219 törvényjavaslatot, amely az mRNS-injekciókat biológiai tömegpusztító fegyvereknek minősíti
https://www.szilajcsiko.hu/single-post/rendkivuli-minnesota-benyujtja-a-hf3219-torvenyjavaslatot-amely-az-mrns-injekciokat
Vendég
7 perce
“Az elsöprő bizonyítékok és az egyértelmű jogszabályi keretek fényében mind tudományos, mind jogi szempontból indokolt az mRNS-injekciókat biológiai tömegpusztító fegyvernek minősíteni. A HF3219. számú törvényjavaslat történelmi lépést jelent a közbiztonság, az orvosi integritás és az állami szuverenitás helyreállítása felé a példátlan biotechnológiai fenyegetésekkel szemben.”
Szóljon már valaki aljaséknak a “magyar parlamentben”, hogy fennforgás esete forog fenn !
És olvassák fel, bele a fülbe ordítva hangosan !
Mellébeszélés.
Denis Rancourt Professzor: “Kielemeztük az USA minden tagállamának adatait, a covid halálozással kapcsolatban és olyan megdöbbentő eredményeket kaptunk, amik alapvetően borították fel a covid betegségről alkotott elképzeléseinket.
1.) Az átlagon felüli halálozások semmilyen összefüggésben nem voltak a népesség korával. A fiatal felnőttek drámaian magasabb számban halnak meg, mint a covid előtti időszakokban, olyan módon, ami összeegyeztethetetlen azzal, amire egy covid általi elhalálozásnál orvosilag számolni lehet. És nagyon sok grafikont tudunk mutatni ezzel kapcsolatban.
Ebből arra következtettünk, hogy ezek a fiatalok nem covidban haltak meg.
2.) A halál okát eleve nagyon nehéz meghatározni egy ilyen betegsége esetén mint ez, és semmi esély arra, hogy pontosan, tudományosan meg lehessen határozni. Ezért megpróbáltunk egyértelmű összefüggést találni a halálesetek között. Megtaláltuk a legszorosabb összefüggést, amit csak valaha is láttunk bármilyen betegség esetén.
Olyant, ami páratlan a társadalom tudomány történetében. ami az, hogy a halálozások szoros összefüggésben vannak az adott állam szegénységével. A népesség azon részével, akik szegénységben élnek, szóval a Pearson-féle korrelációs együttható +0,86. Ilyent még soha sem láttunk, ennyire szoros összefüggést. A teljes vizsgálat tükrében elmondhatjuk, hogy bizonyos gazdasági helyzetű társadalmi csoportok feletti csoportokban egyáltalán nem volt halálozás. Márpedig ez teljes lehetetlenség.
Természetes módon ilyen nem alakulhat ki, csakis mesterségesen. Nem létezik olyan vírus, ami ezt tudná produkálni.
Nincs olyan vírus, ami tudja, hogy ez gazdag állam ide nem kell menni, amaz meg a szegény ott tombolhatok…. Nincs olyan vírus, ami ráun az
idősekre és elkezd fiatalokat gyilkolni. Teljességgel lehetetlen.
Ezek a halálozási adatok csak egyet jelenthetnek: nincs semmiféle covid vírus. Szándékosan ölik az embereket valamivel, ami nem vírus.”