A Svájci Egészségügyi Minisztérium (BAG) megerősítette, hogy Svájcban 620.000 Moderna oltóanyag szavatossága lejárt és ezeket most meg kell semmisíteni. További 7 millió adag kovid-oltóanyag van a hadsereg hűtőszekrényeiben, lehetséges, hogy hamarosan ezek is hasonló sorsra jutnak.
Egyfelől röhejes az egész, másfelől baromi bosszantó, ahogy kiszórják az adófizetők pénzét az ablakon. Igaz, ez a cél: puszta “jószándékból” összeroppantani a gazdaságot.
Biró Éva
Kapcsolódó cikkek:
Christine Anderson beszéde az Európai Parlamentben
"Összeesküvéselmélet" mint hiteltelenítési módszer
Óriási botrány – szlovák egészségügyi megbízott bizonyítja a covid oltás gyilkos hatását
Utolsó Dobpergés, Ébresztő! - Dr. Tamasi József
Az utca embere a WHO antidemokratikus kezdeményezéséről
Egészségipar vagy üzlet?- Dr. Ormay Péter

https://thewashingtonstandard.com/pfizer-ceo-goes-further-than-criminal-bill-gates-by-2023-we-will-reduce-the-number-of-people-in-the-world-by-by-50-video/
Kevés…