Az egyik karanténba zárt utas így nyilatkozott: “Ez elfogadhatatlan. Nem vagyunk francos bűnözők.”
A tömegmédia által gerjesztett hantavírusos luxushajó-pánik teljesen összeomlott.
Miután heteken át félelemkeltő címsorok szóltak az MV Hondius fedélzetén kívüli, állítólagos „emberről emberre” terjedő hantavírus-fenyegetésről, az amerikai hatóságok végre engedélyezhetik a 18 amerikai utas számára, hogy elhagyják a nebraskai Omaha városában található Nemzeti Karanténegységet, és hazatérjenek.
Van azonban egy nyugtalanító feltétel. Csak akkor fejezhetik be otthon a karantént, ha az adott állam a házuk elé a nap 24 órájában felügyeletet biztosít a hathetes karantén hátralévő idejére. A jelentések szerint ez a megfigyelő lehet rendőr vagy közegészségügyi dolgozó is, aki éjjel-nappal a házuk előtt állomásozik…
A legnagyobb szisztematikus áttekintés az Andes-törzsről 22 tanulmányt vizsgált meg, és NEM TALÁLT HITELT ÉRDEMLŐ BIZONYÍTÉKOT az emberről emberre történő terjedésre.
Továbbra sincs egyetlen megerősített amerikai eset sem, és semmilyen bizonyíték nincs arra, hogy a vírus a luxushajón kívül is terjedt volna. Más szóval, ez egy zsákutcás járványnak tűnik.
Most a szövetségi hatóságok a biológiai elkülönítésből az otthoni megfigyelés felé mozdulnak el. E különös új követelmény miatt — miszerint a 42 napos karantén utolsó felére megfigyelőt kell állítani az érintett otthona elé — legalább egy állam, New York állítólag megtagadta, hogy az utasok ilyen feltételek mellett hazatérjenek.
Az egyik utas így fogalmazott:
„Ez elfogadhatatlan. Nem francos bűnözők vagyunk. Hacsak nincs nyomós okuk azt feltételezni, hogy nem fogjuk betartani az előírásokat, akkor bánjanak velünk tisztelettel.”
Ez semmiben sem különbözik a kommunista Kínában látott autoriter biobiztonsági intézkedésektől: kényszerkarantén, mozgáskorlátozások, kormányzati megfigyelők, valamint hétköznapi állampolgárok súlyos biológiai veszélyként való kezelése még akkor is, amikor a közegészségügyi kockázat elhanyagolható.
A hantavírus nem lesz a következő világjárvány. De a biobiztonsági állam minden bizonnyal megpróbál állandósulni.
https://edition.cnn.com/2026/05/28/health/hantavirus-passengers-states-quarantine

Emberek !
Vegyétek már észre, hogy semmi nem változott, sem a cél, sem a végrehajtás, csak beleírtak a forgatókönyvbe,
hogy a hülyék még hülyébbek legyenek !
Nincs vírus, kézzelfoghatóan soha és semmikor nem tudtak egyetlen egy “vírust” sem felmutatni, értsd fénykép, és pontos leírás,
nincs definició, csak körbedumálás, tudományos parasztvakítás, és a nem létező háttérhatalom gátlástalansága, “ha én mondom akkor van !”.
Kizárólag eredeti latin formájában létezik, mint “méreg”, de ezt egyetlen “orvos” sem fogja kimondani, mert azonnal vagy csak ellehetetlenítik,
vagy ha túl ismert, híres, akkor autóbalesetben meghal az 50-ik emeleten !!!
A “vírusok” gy része olyan baktérium ami káros, a döntő többsége pedig a mesterségesen létrehozott vegyianyagok, amit neveznek gyógyszernek,
növényvédő szernek, műtrágyának, vagy élelmiszer tartósító szernek, vagy bárminek, ami a hatalom érdekében van !!!
Az agyontanultaknak meg a zöme, annyira undorító és visszataszító “felsőbbrendűségi tudattal” rendelkezik, hogy az egészen elképesztő, az orvosi hierarchia olyan Rákosit és Sztálint is megszégyenítő diktatúra, személyi kultusz, hogy az egészen elképesztő, és kívülálló számára hihetetlen !
És ezek nagyon nagy része a hatalom fizetett aljasai !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Megint lehet ám hülyézni, anyázni, meg mindent !
Mit kellene írnom azokról, akik a politikai korrektség hányadékából minden nap megisznak egy jó nagy pohárral ???
Akik az utolsó betűig hazug hivatalos történelmet tekintik az igazságnak ???
Akik bármit letagadnak ha kell, és bármit megerősítenek ha kell ???
Ezek közül szinte kivétel nélkül konteónak és hazugságnak tartják a “Cion bölcseinek jegyzőkönyve”-t, soha nem olvasták, soha nem is hallottak róla,
fogalmuk nincs az Illuminátusok, Szabadköművesek létéről, nem tudják mi az a Kalergi terv, és ki volt Kalergi, fogalmuk nincs a Jezsuitákról, a Vatikán,
a New York DC, és London City, és Frankfurt Central, FED, Bilaterális bizottság, stb., stb., stb-ről !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???
Vagy ha tudnak róla, letagadják, mert kényelmes hülyének lenni, és nagyon kifizetődő !!!
Vagy maguk is részei a “gépnek” !!!
Több lehetőség nincs.
A kivétel annyira kevés ( van, létezik !), akivel életem folyamán találkoztam, hogy egy kézen megszámolható !
Semmi nem az aminek látszik és láttatják, csak sajnos a bölcsességet korral adják, és azt sem mindenkinek, és nagyon keveseknek adatik meg.