PostVac kórtörténet | 8. rész | Szédülés, ájulás, pánikroham oltás után

Bella az egészségügyben dolgozott egész életében. Sohasem hitte volna, hogy az oltásokkal baj lehet. Mindaddig, amíg a saját bőrén nem tapasztalta az MRNS-vakcina utáni súlyos hatásokat.

One thought on “PostVac kórtörténet | 8. rész | Szédülés, ájulás, pánikroham oltás után

  1. A WHO játszik az emberek félelmével. Most a kiváncsi tudósok majdnem katasztrófába sodorták ez emberíséget a mamuthimlő nevü
    betegséggel. Amit persze a világot fenyegető klimaváltozás is okozott.

    De a száj- és körömfájás mellett van egy teljesen új betegség, a bluetongue ( a kék nyelv ) nevü betegség is, ami most Ausztriát súlytja.
    És persze, minden betegségre van már kötelező védőoltás.

    Másik megjegyzés: Ennek a fölösleges WHO szervezetnek ma, se nem Oroszország, se nem Usa nem tagja.
    Na vajon miért ?

    De most csak olvassuk el a riógató cikket !

    Telegraph: A WHO a halálos „mamuthimlő” járvány kitörését próbálja

    2025. április 15. 20:31
    A szervezet által a hónap elején végrehajtott gyakorlat egy “fiktív” vírus kitörését szimulálta, amely szerte a világon terjed. A kiváltó állítólag egy gyapjas mamut feltárása lehetett.

    Az Egészségügyi Világszervezet (WHO) a közelmúltban egy olyan forgatókönyvet próbált ki, amelyben egy gyapjas mamut maradványaiban megbúvó őskori vírus a „mamuthimlő” halálos világméretű kitörését váltotta ki. Erről a brit Telegraph számolt be, az újság birtokába került, a gyakorlattal kapcsolatos dokumentumokat idézve.

    Az Egészségügyi Világszervezet sajtóközleménye szerint a hónap elején több mint 15 ország vett részt a Polaris gyakorlaton, amely “a világban terjedő fiktív vírus kitörését szimulálta”. A gyakorlat célja egy új járványra való felkészültség tesztelése volt.

    Tedros Adhanom Ghebreyesus, a WHO főigazgatója április elején arra figyelmeztetett, hogy „20 éven belül vagy még többen, de holnap is új járvány következhet be”, „járványügyi bizonyosságnak” nevezve.

    A jelentés szerint a gyakorlat a „mamuthimlő” kitörését szimulálta, egy fiktív, a himlőhöz hasonló vírus, amely 1980-ban 30 százalékos halálozási arányú betegség, valamint a Közép-Afrikában jelenleg terjedő veszélyes változata, az Mpox.

    E forgatókönyv szerint a vírus akkor szabadult fel, amikor tudósokból és dokumentumfilmesekből álló csapat feltárt egy gyapjas mamut maradványait az Északi-sarkvidéken. Heteken belül a világ intenzív osztályait „leterhelték”, és az egészségügyi rendszerek nehezen tudtak lépést tartani.

    Bár a gyakorlatban részt vevő országoknak sikerült megfékezni a fiktív vírust, a WHO elismerte, hogy a valódi járvány sokkal bonyolultabbnak bizonyulna.

    A WHO információs anyaga állítólag kifejtette, hogy “az őskori vírusok évezredekig életképesek maradnak a permafrostban”, és a sarkvidéki permafroszt éghajlatváltozás miatti felolvadása “a modern orvoslás számára korábban ismeretlen kórokozók felszabadulását” indíthatja el.

    A magasabb hőmérsékletet kihasználva tudósok és elefántcsontvadászok őskori maradványokat tárnak fel az Északi-sarkvidéken, beleértve a gyapjas mamutokat is – jelentette a New York Times márciusban. Sok elefántcsontvadász megfelelő egészségvédelem nélkül végezte az ásatásokat.

    A tudósok ősi mintákat is megvizsgáltak, és a kutatók azon dolgoznak, hogy újraélesztjék a fagyott állati maradványokban talált “zombivírusokat”, amelyek végzetesek lehetnek az ember számára. A Jean-Michel Claverie francia tudós által 2023-ban újraélesztett vírus 48 500 évesre keltezett radiokarbon volt.

    Claverie már 2014-ben újraélesztett egy vírust a permafrostból. Ezek a vírusok azonban gigantikus formátumukban különböztek a modern vírusoktól, néha több ezer génnel.

    Sem az Egyesült Államok, sem Kína nem vett részt a gyakorlatban.

    Ez a gyakorlat párhuzamosan zajlott a WHO-járványról szóló szerződés végső tárgyalásaival, amely a kritikusok a korona-korszak alapvető jogsértéseinek továbbélését jelenti.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük