A vészharang blog beszámolója
Győr környékén történt:
Egy családot a Hepa B oltás „be nem adatásáért” háromszori alkalommal büntettek:
· 100.000 forint- ezt kifizették
· 1.250.000 forint – ezt megtámadták
· 2.500.000 forint – ezt is megtámadták
Ez így összesen 3.850.000 ezer forint
Ha egy családban a két szülő garantált bérminimumot kap, ami bruttó 348 800, nettó 231 952 forint, de ezt felkerekítjük 232.000 forintra x2 = 464.000 forint.
A büntetés összege 8,3 szor meghaladja a havi bevételüket.
Dr. Weiss Richárd a fő inkvizítor.
Követeljük a TESTÜNK ÉS GYERMEKEINK TESTE FÖLÖTTI SZABADSÁGOT!!
Kapcsolódó cikkek:
2019 óta eleve nem vizsgálja a vaxokat az EMA egy közös megállapodás alapján az FDA-val!
Bűnbandák kezében az életünk?
Az amerikai szavazók 56%-a úgy véli, hogy a COVID-oltások jelentős halálesetekhez vezettek
A kötelező oltások rendszere Magyarországon egy, a gyermekek egészségére káros hagyományos szokássá ...
Catherine Austin Fitts, aki megjárta a mélyállam legmélyebb bugyrait
Dr. Pál-Szántó Ágnes - Kötelező oltások és az oltási felelősség

veisz richárd