A WHO „Polaris II” nevű világjárvány-szimulációs gyakorlatot tart

26 ország, 600 vészhelyzeti szakértő, valamint több mint 25 globális egészségügyi szervezet és reagálási hálózat vesz részt a WHO egyre bővülő, több országot érintő járványszimulációs gyakorlatában.

A múlt hónapban az Egészségügyi Világszervezet (WHO) kétnapos világjárvány-szimulációt tartott, amelyen 26 ország és terület, 600 egészségügyi vészhelyzeti szakértő és több mint 25 nemzetközi partner vett részt.

Ez a lépés a WHO által irányított globális világjárvány-koordinációs és vészhelyzet-ellenőrzési rendszerek jelentős elmélyülését jelenti, tovább erősítve a multinacionális járványkezelést, a határokon átnyúló szakpolitikai összehangolást és a központosított egészségügyi irányítási struktúrákat.

A WHO sajtóközleménye szerint:

“Az Egészségügyi Világszervezet (WHO) befejezte a Polaris II. gyakorlatot, egy kétnapos, magas szintű szimulációs gyakorlatot, amely egy kitalált új baktérium világszerte terjedő járványán alapult. Az április 22-én és 23-án megrendezett gyakorlaton 26 ország és terület, 600 egészségügyi vészhelyzeti szakértő és több mint 25 partner vett részt, és az országok tesztelhették felkészültségüket a világjárványokra és más súlyos egészségügyi vészhelyzetekre, beleértve a vészhelyzeti munkaerő-struktúrák aktiválását, az információáramlást, valamint az egymással, a partnerekkel és a WHO-val való koordinációt.”

Itt veheti fel a kapcsolatot a WHO-val, hogy hangot adjon a jövőbeli világjárványokat szervező, nem választott külföldi szervezetekkel szembeni ellenállásának.

A WHO 2025 áprilisában elvégezte a Polaris I kísérletet, amelynek középpontjában egy kitalált vírus állt.

A Polaris II programban azonban „nagyobb számú ország vett részt és működött együtt olyan új hálózatokon keresztül, mint a nemrégiben elindított Afrikai és a Földközi-tenger keleti térségéért felelős Egészségügyi Vészhelyzeti Vezetők Hálózata”.

Mindkét gyakorlat célja a „vészhelyzeti munkaerő közötti koordináció” fokozása volt azáltal, hogy „valós körülmények között szimulálták egy veszélyes kórokozó terjedését”.

A közelmúltbeli gyakorlaton több mint 25 globális, regionális és nemzeti egészségügyi ügynökség, valamint vészhelyzeti reagálási hálózat összehangolt többnemzetiségű túlfeszültség-támogatását és technikai telepítését gyakorolták.

A gyakorlat lehetőséget adott arra is, hogy gyakorolják a több mint 25 nemzeti, regionális és globális egészségügyi ügynökség és szervezet – köztük az Afrikai Betegségellenőrzési és Megelőzési Központok, a Vöröskereszt és Vörös Félhold Társaságok Nemzetközi Szövetsége, az Orvosok Határok Nélkül, a Robert Koch Intézet, az UK-Med, az UNICEF, valamint olyan sürgősségi hálózatok, mint a Globális Járványriasztási és Reagálási Hálózat, a Sürgősségi Orvosi Csoportok kezdeményezés, a Standby Partners és a Nemzeti Közegészségügyi Intézetek Nemzetközi Szövetsége – összehangolt technikai szakértelem-nyújtását és gyorstámogatását az országoknak.

A Polaris II gyakorlat a HorizonX része , amely a WHO többéves szimulációs gyakorlatprogramja a zoonózisos járványok vészhelyzeti kezelésére.

Közvetlenül a COVID-19 világjárvány kezdete előtt a WHO részt vett az Event 201-en , egy Johns Hopkins Egyetem által szervezett, világjárványt szimuláló asztali gyakorlaton, amely egy új koronavírus-járványt szimulált.

A COVID-19 járvány idején a WHO gyorsan átalakult tanácsadó testületből a globális világjárvány-politika központi mozgatórugójává – amely alakítja a megfigyelést, a vészhelyzeti kihirdetéseket, a kijárási korlátozásokat és az oltások bevezetését –, így a bővülő Polaris II szimulációja és a jövőbeli világjárvány-rendszerek különösen aggasztóak voltak azok számára a kritikusok számára, akik a szervezetet a nemzetközi járványellenőrzés folyamatosan erősítőjeként tartják számon.

Továbbá a Kongresszus koronavírus-járvánnyal foglalkozó albizottsága arra a következtetésre jutott , hogy a WHO COVID-19-re adott válasza „teljes kudarc” volt, azzal vádolva a szervezetet, hogy nemzetközi közegészségügyi felelősségét a Kínai Kommunista Párt befolyásának rendeli alá, Kína politikai érdekeit helyezi előtérbe a globális átláthatóság elé, és olyan új világjárványügyi szerződéses hatásköröket terjeszt elő, amelyek tovább veszélyeztethetik az Egyesült Államok szuverenitását.

A kritikusok számára ez a megállapítás különösen aggasztóvá teszi a WHO bővülő Polaris II vészhelyzeti szimulációs és multinacionális reagálási rendszereit, mivel a növekvő globális járványkoordinációs hatáskört egy olyan szervezet kezébe adja, amelyről a Kongresszus korábban úgy ítélte meg, hogy külföldi politikai nyomás alatt kudarcot vallott, és amely szélesebb körű nemzetközi ellenőrzésre törekedhet.

A Polaris II azt jelzi, hogy ugyanaz a nem választott globális intézmény, amelyet a Kongresszus a COVID-korszak katasztrofális kudarcai miatt elítélt, nem vonul vissza a világjárványhoz kapcsolódó hatalmától, hanem ehelyett kibővíti az állandó multinacionális járványkitörési próbák, megfigyelés és vészhelyzeti koordinációs rendszereket, amelyek a kritikusok szerint tovább erősíthetik a WHO által irányított ellenőrzést a jövőbeli globális egészségügyi válságok felett.


Forrás és további hivatkozások:
https://jonfleetwood.substack.com/p/who-runs-pandemic-simulation-exercise?

10 thoughts on “A WHO „Polaris II” nevű világjárvány-szimulációs gyakorlatot tart

  1. A HANTA VÍRUS MEGTÉVESZTŐ PROPAGANDÁJA!! PONTOSAN UGYANAZ, MINT A COVIDNÁL!!

    Kiképzésben részesültek felkészítésre, műveletekre és veszélyes anyagokra. Egy valódi incidens során minden ujjat és nadrágszárat speciális ragasztószalaggal fednek le. A nadrágszárak feltűrése és a kesztyűk úgy történő felhúzása, mintha mosogatni készülnének, egyértelműen megrendezett, kiképzési vagy a média, illetve a kormány által színpadiasított látványosság. Egy valódi incidenst nem így kezelnek. Ez tiszta propaganda. Mutasd a dekontaminációs eljárást, és szétszedem. Ők szakmailag képzettek a HAZWOP 40 eljárásban is. Zászlóhamisításos művelet – a HAZWOP 40 eljárás sehol, ez nyilvánvaló sumákolás, egy terv arra, hogy megijesszék az embereket, akárcsak a Covidot – ugyanazok a hazugságok, amelyek már nem hatnak. (Fimmy Sobak)

  2. A kérdés az, hogy miért nem a bejelentett első miniszterelnöki intézkedés a WHO-ból való magyar kilépés. A beszédben nem volt nevesítve, pedig alap elvárás lett volna.
    A covid terror nem bocsátható meg. Továbbá folyományaként a covid terroristák (pl. WHO és az oltó orvosok, a covid propagandisták ) lakat alá helyezése az elfogadható, a magyar érdek. A magyar érdekről sem volt szó.
    A megbocsátás szó jelentése sem szerepel egyeseknél megfelelően a szótárban. Kimarad a megbocsáthatatlan eset! Mintha minden megbocsátható lenne. De NEM! A covid csalás megbocsáthatatlan.

    1. Kedves Hegedűs A. !

      Az első számú kovid terrorista lett az “egészségügyi miniszter”, maga mellé emelve kis országunk “nagy lángelméjét” Karikó Katalint !
      Ezt itt 1919, és nem a “133 dicsőséges nap”, hanem a Weimar II., turbó, és nem majd, hanem már tegnap is !!!
      Én személy szerint tudtam, hogy ez az ország (is) szellemileg, és erkölcsileg már régen túl van a “van még lejjebb” határán, csak azt
      nem tudtam, hogy ennyire !?
      Hegedűs annyira messze gurult a fájától, hogy még a fényévekben kifejezett távolság is értelmezhetetlen !
      Minden tájékozottságom ellenére nagyon megdöbbentő volt látni a “kormány bulit” a Kossuth téren, és igen erős gyomor és idegzet
      kellett hozzá, hogy pár pillanatra hangot is adjak a látottakhoz.
      Akiknek ez a kocsmai tahó, ez a tipikusan nagyhangú tehetségtelen proli-paraszt senki egy miniszterelnök, mint “minőség”, minisztereivel
      együtt, azok már régen nem emberek, csak annak látszanak.
      Bőrszínre, vallásra, korra, nemre, végzettségre való tekintet nélkül, ez csak egy morális dögkút, és nem tudok rá ocsmányabb kifejezést,
      pedig megérdemelné.
      Azt is tudom, hogy egy rendkívül csekély kisebbséghez tartozom, persze, ezt sem tegnap óta, tehát sokak szemében én vagyok a hülye, demagóg, bajkeverő, meg akinek soha semmi sem jó, megszokhattam volna, nem fogom megszokni !
      És ez amit itt szombaton ez a “bölcs, végre felszabadult nép”,művelt ez alulmúl mindent, erre nincsenek szavak, erre csak a legalpáribb kifejezéseket lehetne ismételgetni.
      Ne ringassa magát senki sem abban a hitben, hogy a “magyar parlament” magyar, és hogy az ország érdekében egy szalmaszálat is odébb
      fog tenni, nem ezért tolta szem elé őket a gazda, nem ezért segítette minden média szegletben a hatalomra juttatásukat.
      Azt se felejtsék el az amnéziára erősen hajlandó egyedek, hogy ebben a fidesznek is hervadhatatlan érdemei vannak !

      1. A “szeretetország” kifejezés is hibás a szótárban. A valóságban kényszer (oltás) ország az, amiről MP kényszerképzetként beszélt. Már tudjuk, hogy a jövő héten ezt a kényszert alá is akarják írni, legalizálni, vagyis a WHO szerződést.
        Én csak annyit kérek, hogy takarodjon most el, még ezen a hétvégén a “kormány”, tokkal-vonóval a képviselőikkel egyetemben, és mindenki, aki olyan lépne a helyükbe, aki ezt a WHO csapást a létezés ellen helyesli, és a magyar polgárokra erőltetni kívánja.

  3. Hatáskör túllépéssel indul a “kormányzás”:
    “A Telex riportere azt is kérdezte Pósfai Gábortól, hogy módosítják-e a gyülekezési törvényt, erre a leendő belügyminiszter azt válaszolta: lehetővé kell tennünk, hogy legális keretek között meg lehessen tartani a Pride-ot.
    Forrás: https://kuruc.info/r/2/301928/

    Beteg emberek felvonultatása, és köztéri nyilvános megalázástatása helyett ez az LMsokbetűs téma az egészségügy alá tartozik, mint betegellátás, és nem közvetlenül jogi vagy belügyi kérdés. Azért a hatáskört a helyén kellene kezelni. Különösen, hogy megint teljes város(i közlekedés) lezárásra törekednek ezek szerint, teljesen igazolhatatlanul, és elfogadhatatlanul. Ez a hozzáállás a “pride- megalázáshoz” a belügy igazgatására való alkalmatlanságának bizonyítéka.

  4. HANTAVÍRUS: HOGYAN HOZZUNK LÉTRE JÁRVÁNYT?

    A COVID többek között azért kellett, mert amíg a médiahiszti tartott, a háttérben szépen kiépítettek az 5 G, 6 G és a Starlink-hálózatot, mint SUGÁRZÓ EGYSÉGET.
    A vakcinákban pedig az önösszeszerelő nanotechnológia és grafén segítségével pedig az emberei terstben antennákat, szenzorokat, és más egységeket hoztak létre, amelyek a ADÓ-VEVŐKÉNT SZOLGÁLNAK.

    Az 5G tornyok ÖLNEK. Ezek biofegyverek, és NEM mobiltelefon-tornyok. Ezeknek a tornyoknak az a célja, hogy nyomon kövessék azokat az embereket, akik megkapták a lövést, és/vagy a másodperc törtrésze alatt meg kell ölni valakit a magas frekvencián.
    Az 5G tornyok mellett szinte mindenki közvetlenül a testénél tart egy okostelefont, és ez még nagyobb károkat okozhat. Ugyanis minden mobiltelefon annyi mikrohullámú sugárzást bocsát ki, mint egy bekapcsolt mikrohullámú sütő.

    Az amerikai NIH (Nemzeti Egészségügyi Intézet) PubMed.gov weboldalán korábban közzétett, majd törölt tanulmány szerint. Az 5G technológia és a koronavírus indukciója a bőrsejtekben című tanulmány arra a megdöbbentő – a tudományos főbb nézőpontból sokkoló – következtetésre jut, hogy az 5G technológia sejtválaszként képes rávenni a szervezetet vírusok termelésére.

    Az 5G sugárzás nemcsak a Covid-19 világjárványhoz kapcsolódik, hanem új vírusok és betegségek, köztük a koronavírusok létrehozására készteti a szervezetet.
    Több mint 300 tudós és orvos szeretné leállítani az 5G elterjedését komoly egészségügyi aggályok miatt.
    https://thepeoplesvoice.tv/u-s-government-admits-5g-radiation-causes-covid-19-stunning-admission/

    További bizonyítékok:
    Bizonyíték a koronavírus-betegség-19 és a vezeték nélküli kommunikációból származó rádiófrekvenciás sugárzásnak való kitettség, köztük az 5G közötti kapcsolatra
    https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC8580522/?fbclid

    Dr. Buttar, aki nemrég gyanús körülmények között elhunyt, az alábbiakat nyilatkozta:
    „A tüskeprotein mellett a legtöbben hallottunk a számos nyilvánosságra nem hozott és káros összetevőről: glifozát, grafén-oxid, grafén-hidroxid, nanotechnológia és sok más dolog, amit az injekciókban találtak, de nem szabadna, hogy benne legyen a védőoltásokban.”
    Mindezek mellett Dr. Buttarnak is felmerült a gyanúja, hogy valami olyasmit visznek be a „vakcinákba”, ami valamilyen módon káros hatást vált ki az általuk választott időpontban – például az alvó sejtek az oltottak testében, és arra várnak, hogy egy kiváltó ok felébressze őket.
    Az alkatrész – magyarázta Dr. Buttar – egy hidrogél, amely három kórokozót tartalmaz. A hasznos teher felszabadítását az 5G tornyok három 16-18 GHz-es frekvenciájú, egy percig tartó sorozata aktiválja. Dr. Buttar nem tudta, melyik három kórokozó van a rakományban, de azt hallotta, hogy a Marburg vírus az egyik. Tehát, amikor az 5G tornyok küldik ezeket a jeleket, „mindenkitől, aki kapott ezekkel a vakcinákkal és ezekkel az emlékeztetőkkel, hogy kiszabaduljon ez a marburgi vírus” – mondta Dr. Buttar.”
    https://expose-news.com/2023/06/02/rashid-buttar-there-is-something-of-a-critical-nature/

    Nekem meggyőzódésem, hogy ezzel a módszerrel, és 5 G-vel aktiválták a HANTAVÍRUST az óceánjárón, mivel azok mindegyike fel van szerelve ezzel és Starlinkkel is.
    A Redditről idézve:
    “Nemrég voltam egy hajóúton, és ledöbbentett a Starlink Wifi minősége és sebessége a fedélzeten!
    Kellemesen meglepődtem, amikor megtudtam, hogy ezt bevezették a Royal Caribbean hajókon. Egész idő alatt a wifire voltam kapcsolódva, és egyszer sem volt problémám, jobb volt a megbízhatósága, a sebessége és a kapcsolata, mint az otthoni Verizon wifim, még a tenger közepén és a hajó minden területén is. Ez néhány évvel ezelőtt elképzelhetetlen lett volna.”
    https://www.reddit.com/r/Starlink/comments/1qgk5zn/i_recently_went_on_a_cruise_ship_and_i_was_blown/?tl=hu

    Az pedig, hogy a következő járvány a Hantavírus okozza, azt Bill Gates, és a Simpson-család is megjósolta 2021-ben.
    Ezt prediktív programozásnak hívják, mert a “vallásuk szerint” mindent előre be kell jelenteni.
    https://davidicke.com/2026/05/09/posted-in-2021-on-bill-gates-vaccine-website-gavi-the-next-pandemic-hantavirus/
    https://davidicke.com/2026/05/09/hantavirus-predictive-programming/

    De van ennél még érdekesebb: az, hogy a Pfizer 55 évre akarta titkosítani a vakcinájának dokumentációját, amelynek utolsó 9 oldalán felsorolja a cca 2000 lehetséges betegséget, köztük a Hantavírus tüdőfertőzést:
    ” A COVID-19 vakcina egyik lehetséges mellékhatása, ahogy azt a Pfizer dokumentumai is említik. Mi a véleményed erről… A 33. oldalon található, a mellékhatások listájának 4. helyén. ”
    https://nikolaosanaximandros.gr/xantaios-hantavirus-ti-einai-pos-metadidetai-kai-ti-mas-ekrypse-i-pfizer-gia-ta-embolia-covid/
    Ez a 2000 lehetséges mellékhatás is felvet számtalan kérdést a vakcina hatékonyságéval kapcsolatban, amit soha senki nem tett fel a Pfizernek.
    De az, hogy egy vakcina magában hordozza egy másik patogén veszélyét az bombasztikus kérdéseket vet fel, és így jutunk el ismét Dr, Buttarhoz, hogy ennek aktiválásához nincs szükség semmi másra, mint 5 G-re, és Starlinkre.
    És indulhat a járvány és a bezárás…
    Elvégre a vészhelyzeti törvény ezért van életben mindenhol….)))

  5. https://www.bitchute.com/video/IQ7HYIUOGd1o
    Breaking the Myths of Modern Medicine: Dr. Tom Cowan Uncovers the Truth

    Ismét időszerű egy korábbi olyan adás, ami összefoglalja azokat a kérdéseket és válaszokat, aminek hazai feltételéhez nem létezik újságíró. Akár Dr. Cowan, akár hasonlóan az élettant VALÓBAN értő ismertetné a biológia jelen valóságát, nincs senki, aki egy ilyen adást felvegyen és le is adjon. Magyarország nem Amerika. Hiánypótlásként ajánlom, hogy érthető legyen, miért is csak egy mítosz a mai orvoslás.

    Dr. Cowan bemutatkozásként elmondja, hogy a nekünk tanított egészségügyi ismeretek valóságtartalmát keresi, kereste eddig is. A megdöbbentő dolgok, amikkel találkozott:
    -Van egy áldozat tudati manipuláció, hogy azt higgyük, semmi közünk a betegségeinkhez, azok a gének, a „kórokozók”, a stressz, vagy a balszerencse művei.
    -Utána azt mondják nekünk, hogy létezik „rák”, vagy „alzheimer”, vagy „kanyaró” vagy „autoimmun” betegség. Ezeknek pedig egyedi okai vannak. (Vagyis megtanuljuk azt, mintha lennének külön rendszereink, amik a különböző betegségeket „csinálják”. És itt el is bukik az „orvostudomány”, ami képtelen ilyen rendszerek létezését kimutatni a valóságban😊😊😊.)
    -A valóságban a különböző névvel ellátott hasonló betegségek megkülönböztethetetlenek, nem diagnosztizálhatóak, mert nincsenek körülírható megjelenéseik, tüneteik. (Például tetten érhető a kanyaró, és a bárányhimlő esetén, amik csak megjelenő, karakterisztika nélküli kiütések.) Pedig kivétel nélkül a tünet csak azt mutatja, hogy valakinek a teste megkísérli a gyógyulást. A test a tünet jelenségével elvégez egy funkciót, amit másképp nem tudna elvégezni. Ezért vagyunk „betegek”.
    -Ha a vírus mesét vizsgáljuk, állíthatjuk, hogy senki nem lát élő vírust, amint „megtámad” valakit, majd „valaki mást”. és közben „szaporodik”. Meg kell bízni abban, hogy valaki azt állítja, „látott ilyet”. De a tudomány azért van, hogy ezt igazolni lehessen. A tudomány pedig ezt nem igazolta, amióta csak próbálja, vagyis közel 200 éve. (Amikor patkányméreggel kiírtásra kerül egyszerre 50 patkány vérzéses tünetekkel, akkor nem állítható, hogy nem a patkányméreg volt.)
    A mai tudománnyal az a probléma, hogy a betegséget nem annak tekinti, ami. Nem a test gyógyulási reakciójának, hanem elképzel a testi folyamatról valami egészen mást. Például, hogy speciális „entitások” miatt vannak reakcióink.
    A történelem olyan sztorik gyűjteménye, amit olyanok mesélnek el, akik ott se voltak😊, tehát például a pestis esetén is próbáljunk logikusak és racionálisak lenni. A baktériumokat látjuk, mindenhol és mindenben megtalálhatóak. Még sincs egyetlen kísérlet se, ami igazolná, hogy „fertőzőek”. Arról viszont egy esetben volt feljegyzés, hogy egy közösségben az ivóvíz arzénmérgezése után kitört a pestis.
    Továbbá köztudott, hogy a természetben a baktériumok a halott és pusztuló szövetekkel táplálkoznak. (Vagyis „ragadozók”, mint a hiéna, vagy a keselyű, csak más méretben és helyszíneken.)

    Mikor mutatunk tüneteket? Az esetek csoportjai:
    – baleset
    – éhezés (mentálisan és fizikailag is)
    – mérgezések (oltások, gyógyszerek, étel „adalékok”, sugárzások)
    – tévhit alapú gondolkodás (Pl. az oltás befogadása miatti mérgezés mögött az a tévedés áll, hogy vannak vírusok, és félni kell a „kórokozóktól” (ami nincs is).)

    Dr. Cowan Pumpkin cicája természetes, ösztönös viselkedése alapján is be tudja mutatni a természetes működést. Például Pumpkin nem bújt el semmi „vírus” miatt 😊. Én pedig a tojás és a konyhai műveletek alapján szoktam ehhez hozzátenni. Például a láz olyan, mint a pörkölt készítés. A forró vizes-zsíros közegben a húsból a benne levő anyagok kioldódnak a fűszeres szaftba, miközben a hús és a vizes zsír állaga is átalakul. A testben a lázzal és az izzadtsággal eltávozik a kioldódott méreganyag. Ha a lázat blokkoljuk, nem lesz hő, ami „kiolvasztaná” belőlünk a mérgeket. https://www.nosalty.hu/ajanlo/szerintunk-ez-a-tokeletes-suru-porkoltszaft-x-titka
    Nem véletlen, hogy a természetgyógyászok tüdőgyulladás esetén a mellkasra valamilyen zsíros, vagy túrós pakolást tesznek.

    Az is egy téveszme, hogy a baktériumok úgy különböznek, mint a különböző állatfajok. A baktérium egy prekurzor, a „mikrozima”. A bél tartalmától függően baktériumokként vagy gombákként fogják a prekurzorok az élelem lebontást elvégezni, vagyis a szerepük a transzformáció elvégzése.
    A kemikáliák nem léteznek atomokként. (Gondoljunk csak arra az oldódásra, amikor hideg tejben feloldódik a liszt a besamelhez, aztán főzve összesűrűsödik, krémesedik a hő hatására. Mi az odaégett besamel kémiai atomszerkezeti képlete?)

    Az eredeti kutatásban a DNS kettős spirál léte is csak egy „feltételezés”. Nincs ilyen. Ahogy az ásványi anyagok és a vitaminok, hormonok esetében is így van ez. A szerveink, és szerveinknek tulajdonított valós működés teljesen eltér azoktól a modellektől, amik az élettani folyamatokat valamilyen „egyedileg külön kimutathatóan működő anyagok” meglétéhez kötik. Nem történtek meg a hormonokhoz, vitaminokhoz, ásványi anyaghiányokhoz, vagy többletekhez kötött élettani folyamat kimutatások. Miközben élettani reakciók, folyamatok léteznek, azok nem a képzelet szülte anyagok mennyiségének és meglétének „függvényei”. Látott már valaki cinket a lencsében vagy a májban?

  6. https://www.bitchute.com/video/uNoiudnuQgST
    Science News + If You’ll Believe This, You’ll Believe Anything! – 5/13/26

    Ajánló- Avagy esetek, amik bemutatják, hogy az áltudomány egyre mélyebben süllyed az értelmetlenségbe.

    „Minden földi élet egyetlen őstől származik” tudhatjuk meg az egyik legújabb „tudományos” hírből. Ez az ős, neve LUCA, 400 millió évet élt. Rendelkezett egy kezdetleges immunrendszerrel, ami valószínűleg vírusokkal küzdött.
    Ennyiből rögtön meg is állapítható, további olvasás nélkül, hogy ismét logikai hibát találtunk, teljes képtelenséget, nem tudományt. Ha LUCA az első élőlény, akkor nincs másik, és csak belőle keletkezhet bármilyen más élőlény. Miért kellene egy rendszer, hogy harcoljon valamivel, ami nem is volt még az immunrendszer keletkezésekor „feltalálva”?
    Nekem az furcsa, hogy miért nem a vírusnak van „immunrendszere”, aminek „védeni” kellene őt az őslénytől? Természetesen nincs vírus, és immunrendszer sincs. A létező baktériumoknak sincs immunrendszere, sőt az egyéb élőlényeknek sincs. Az immunrendszer „feltalálása” önmagában egy logikai hiba. Ha lenne immunrendszer (ellenanyag), semmibe nem lehetne meghalni. A mindentől védettség lenne az örök élet.

    10:30 Ha az élet a Marson sztorit valaki elhiszi, az mindent elhisz. Dr. Cowannak feltűnt, hogy a fotót nem készíthette a robot.

    A fő téma a hantázás, melynek jelentése valami képtelenség elbeszélése, füllentés, nagyotmondó fecsegés.
    A 21. perc körül az is kiderül, hogy az intelligencia-hiány, vagyis az AI is hantázik a hantáról. Mintha lenne vírus izolációs eljárás 😊. Van egy eljárás, ami nem mutat ki semmit. Maga az eljárás, a sok változó miatt, képtelen önmagában bárminek a kimutatására. Valójában az összes, vírus kimutatáshoz „használt” eljárás nem mutat ki semmit, semmilyen vírussal kapcsolatban. Az eljárások csak pusztuló szövet kémiai (mérgezés) vagy fizikai feldolgozásai (darabolás, hőhatás). A feldolgozás pedig soha nem kimutatás.
    25:15-nél bemutatásra kerül a kamu hanta hantázós kínaiak által vizsgált „kórokozó” hatástanulmánya, 2023-ból. 29:05-nél a svájci nemlétező hanta szekvenciáról hallhatunk.

    Kérdésem: Ki adhatta a hanta nevet a hantázásnak? Mondhatják azt, hogy a neve is gyanús, mert ezt a szót a jelentésével együtt több nyelv ismeri. Szóval tudnunk kell(ett), hogy a hanta egy csalás.
    https://www.arcanum.com/hu/online-kiadvanyok/Lexikonok-magyar-etimologiai-szotar-F14D3/h-F2416/hantal-F2490/

    Dr. Cowan végül elmondja, mi okozhatja a vérzéses betegséget. Például kémiai vegyszerek, vagy vérzést okozó gyógyszerek, aszpirin túladagolás, nagyon erős dózisú elektromágneses sugárzás. Úgy nehéz az okról bizonyítékot felmutatni utólag, hogy nem volt ott.

  7. Teljesen világos, hogy az összes eddigi ilyen szimulációnak a legfőbb eleme, nem az oltások, nem az orvosi intézkedések, hanem….
    a cenzúra. Amit persze ők a dezinformáció és gyűlöletbeszéd elleni harcnak szoktak nevezni.
    Ez a fő motívum. Ugyanis bármit is tesznek bele egy vészhylzeti protokollba, azt csak akkor lehet beadni, ha az igazságot kinevezik hazugságank és elhallgattatják, ez az alapja az egésznek. A cenzúra az, ami folyamatosan eldurvul. Az Unióban már nem csak ilyen törvény van, amiről az USA szenátusa egyértelműen kimondta, hogy diktatórikus cenzúra, hanem most már pénzügyi szervezete is van, aminek feladata a a mainstream hazugságok finanszírozása pénzzel az államok, vagyis a polgárok zsebéből, valamint az ún “tényellenőrzők” és “civil kezdeményezések” média propagandájának pénzügyi támogatása.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük