Site icon Orvosok és Egészségügyi Dolgozók a Tisztánlátásért

Ron DeSantis: Azt mondták nincsenek mellékhatások, de rengeteg volt!

“Azon fogunk dolgozni, hogy a gyártókat felelősségre vonjuk az mRNS oltásokért”

Ron DeSantis Florida kormányzója.

https://rumble.com/v22w5qa-ron-desantis-azt-mondtk-nincsenek-mellkhatsok-de-rengeteg-volt.html

Exit mobile version