Orvosok és ápolók ugyanazokat a nürnbergi bűnös indokokat ismételgetik: „Parancsra tettem” Admin 3 év ago https://rumble.com/v23iv9e-orvosok-s-polk-ugyanazokat-a-nrnbergi-bns-indokokat-ismtelgetik-parancsra-t.html Kapcsolódó cikkek:Dánia lehet az első európai ország, ahol megszüntetnek minden covid korlátozástMért kellene kötelezővé tenni a mentőmellényeket?"Miért erőltetitek, ha nagyobb a kár, mint a haszon?"(Dr. Wolfgang Wodarg)Az Igazság Szabaddá Tesz: COVID tudomány a gyakorlatbanDr. Pál-Szántó Ágnes tárgyalása, demonstráció a gyerekek védelméértKinek jó a kongói ebolajárvány?